Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

LISTWY I GZYMSY OŚWIETLENIOWE DO TAŚMY LED

( ilość produktów: 8 )

UWAGA. Na poniższe listwy oświetleniowe LightGuard należy złożyć osobne zamówienie z osobną specjalną przesyłką ponadgabarytową.

Nie ma możliwości złożenia jednego wspólnego zamówienia listew oświetleniowych LightGuard z pozostałymi produktami z jedną wspólną przesyłką.

Listwy oświetleniowe do taśm LED z materiału PolyForce to doskonały sposób wykonania oświetlenia z taśmą LED w zabudowie. Listwa oświetleniowa PolyForce to gotowe rozwiązanie wykonania zabudowy do taśmy LED. Specjalnie wyprofilowane kształty listw oświetleniowych PolyForce pozwalają na umiejscowienie z tyłu listwy dowolnej taśmy LED.

Listwy stanowią wygodną alternatywę dla zabudowy kartonowo-gipsowej, która wymaga znacznie większych nakładów finansowych i czasowych. Montaż polega jedynie na przyklejeniu listwy do sufitu oraz ewentualnym pomalowaniu jej dowolną farbą wodną.

Listwy posiadają innowacyjną technologię LightGuard, która całkowicie eliminuje przebijanie światła LED przez powierzchnię listwy. Dzięki temu listwa nie musi być oklejana od wewnętrznej strony taśmą aluminiową. Cała powierzchnia listwy z technologią LightGuard jest idealnie jednolita, a światło LED rozprasza się wokół listwy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Miła i fachowa obsługa mojego zamówienia, błyskawiczna wysyłka. Polecam
2024-05-09
Świetny produkt, polecam
pixel