Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasilacze do LED marki Adler Power

( ilość produktów: 18 )

Zasilacze do LED marki Adler Power na napięcie DC12V oraz DC24V.

Wysokiej jakości zasilacze stało napięciowe klasy Premium, do oświetlenia ledowego na napięcie 12V oraz na napięcie 24V.

W ofercie marki Adler Power:

  • seria ADLS to wysokiej jakości zasilacze w obudowie modułowej, do montażu w zabudowach GK, do montażu w rozdzielni. Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków.
  • seria ADMX to zasilacze w zamkniętej obudowie plastikowej. Zasilacze ADMX są zasilaczami najczęściej stosowanymi do oświetlenia meblowego, do oświetlenia LED w listwach przysufitowych i karniszowych,  do oświetlenia LED przy suficie i oświetlenia LED w zabudowach ścian.
  • seria ADWS to hermetyczne zasilacze do Led, wodoodporne klasy IP67. Zasilacze ADWS mają zamkniętą szczelną obudowę, chroniącą zasilacz przed wilgocią i kroplami wody. Zasilacze ADWS mają smukłą i wąską obudowę metalową, która ułatwia montaż zasilaczy w miejscach o niewielkiej przestrzeni.
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-02
Realizacja zamówienia ok, z małą uwagą. Super, że jest stanowisko do obsługi "szybkich zakupów - wiem co chcę kupić, do odbioru zamówień internetowych". Jednak aby to miało szansę działać obsługa musiałaby egzekwować kategorię stanowiska. Stoję w kolejce do stanowiska "szybkie zakupy, odbiór zamówień", a pan przede mną zadaje milion pytań, a czy to mu będzie pasować do tego, a tamto z tym jak połączyć - a to ja poproszę zalutować kabelki itd." Generalnie to nawet by mnie to nie ruszyło, ale specjalnie dlatego, że byłem z małym dzieckiem to zrobiłem zamówienie internetowe i myślę wpadnę i szybko odbiorę zamówienie, bo przecież jest dedykowane stanowisko do takich rzeczy. No ale jednak się pomyliłem - musiałem swoje odstać w kolejce, gdyż Pan przede mną, który miał być zdecydowany okazał się niezdecydowany...
2023-12-09
Pełen profesjonalizm oraz szybką wysyłka
pixel