Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oświetlenie szynowe na szynoprzewody 1 fazowe.

( ilość produktów: 35 )

Oświetlenie na szynę 230V 1-fazowe, to najpopularniejsze rozwiązanie oświetlenia szynowego dostępnego na rynku oświetleniowym.

Rozwiązania na szynę oświetleniową 1-fazową charakteryzują się niskim kosztem wykonania tego typu oświetlenia, w porównaniu do oświetlenia szynowego 230V 3 fazowego oraz w porównaniu do nowego typu oświetlenia szynowego na szyno-przewód magnetyczny typu Magnetic Track Light.

Oświetlenie na szynę 1 fazową 230V sprawdzi się jako nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie oświetleniowe na szynę w pomieszczeniach mieszkalnych jak również pomieszczeniach usługowych.

Tego typu rozwiązanie znajdzie zastosowanie jako nowoczesne i niedrogie oświetlenie szynowe do pokoju, oświetlenie szynowe do kuchni, oświetlenie szynowe do salonu, oświetlenie szynowe do sypialni, oświetlenie szynowe w korytarzu, oświetlenie szynowe w garderobie oraz w pozostałych pomieszczeniach w domu.

Stosując rozwiązanie na szynę oświetleniową 1-fazową, stworzysz niedrogie i nowoczesne rozwiązania oświetlenia w biurze, firmie, restauracji czy hotelu.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-02
Realizacja zamówienia ok, z małą uwagą. Super, że jest stanowisko do obsługi "szybkich zakupów - wiem co chcę kupić, do odbioru zamówień internetowych". Jednak aby to miało szansę działać obsługa musiałaby egzekwować kategorię stanowiska. Stoję w kolejce do stanowiska "szybkie zakupy, odbiór zamówień", a pan przede mną zadaje milion pytań, a czy to mu będzie pasować do tego, a tamto z tym jak połączyć - a to ja poproszę zalutować kabelki itd." Generalnie to nawet by mnie to nie ruszyło, ale specjalnie dlatego, że byłem z małym dzieckiem to zrobiłem zamówienie internetowe i myślę wpadnę i szybko odbiorę zamówienie, bo przecież jest dedykowane stanowisko do takich rzeczy. No ale jednak się pomyliłem - musiałem swoje odstać w kolejce, gdyż Pan przede mną, który miał być zdecydowany okazał się niezdecydowany...
2023-11-27
Ok
pixel