Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasilacze LED wąskie SLIM 12V w obudowie metalowej

( ilość produktów: 30 )

Zasilacze do oświetlenia LED na 12V, w wąskiej obudowie modułowej w wersji SLIM.

Zasilacze modułowe z serii SLIM 12V, są to podstawowe zasilacze do podłączenia taśmy LED, pasków LED, żarówek LED zasilanych napięciem DC 12V.

Zasilacze modułowe SLIM, posiadają modułową wąską obudowę, dzięki której sprawdzą się do zamkniętych suchych miejsc w których brakuje miejsca na standardowy zasilacz.

Zasilacze SLIM są to zasilacze chłodzone powietrzem które można zabudować w suficie, zabudować w ścianie lub zamontować w rozdzielni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-22
Solidna firma, szybka dostawa
2024-01-02
Realizacja zamówienia ok, z małą uwagą. Super, że jest stanowisko do obsługi "szybkich zakupów - wiem co chcę kupić, do odbioru zamówień internetowych". Jednak aby to miało szansę działać obsługa musiałaby egzekwować kategorię stanowiska. Stoję w kolejce do stanowiska "szybkie zakupy, odbiór zamówień", a pan przede mną zadaje milion pytań, a czy to mu będzie pasować do tego, a tamto z tym jak połączyć - a to ja poproszę zalutować kabelki itd." Generalnie to nawet by mnie to nie ruszyło, ale specjalnie dlatego, że byłem z małym dzieckiem to zrobiłem zamówienie internetowe i myślę wpadnę i szybko odbiorę zamówienie, bo przecież jest dedykowane stanowisko do takich rzeczy. No ale jednak się pomyliłem - musiałem swoje odstać w kolejce, gdyż Pan przede mną, który miał być zdecydowany okazał się niezdecydowany...
pixel