Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasilacze do oświetlenia LED 12V w obudowie zamkniętej

( ilość produktów: 22 )

Plastikowe meblowe zasilacze LED na napięcie 12V.

Zasilacze zamknięte w plastikowej obudowie, do zasilania oświetlenia LED, pasków LED taśm LED, listew LED w szafkach oraz w meblach.

Dzięki swojej zamkniętej obudowie, zasilacze LED w plastikowej obudowie, są to zasilacze do schowania w szafkach, zasilacze do schowania w zabudowie, do schowania w listwie karniszowej.

Zasilacze z zerii ADMX, z seri PFV, seri FTPC oraz z serii PC, dzięki swojej budowie i bezpieczeństwu użytkowania mogą byś stosowane do zasilania:

  • do oświetlenia liniowego LED w szafkach,
  • do podłączenia taśm LED na 12V,
  • do podłączenia zasilania do ledów w szafkach,
  • do zasilania pasków LED i taśm LED na 12V.

W ofercie zasilaczy w zamkniętej obudowie plastikowej posiadamy płaskie zasilacze LED, renomowanych firm:

  • zasilacze ADLER AMDX,
  • zasilacze NEXTEC PC,
  • zasilacze GLP GTPC,
  • zasilacze COBALT PFV,

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-24
Zamówienie zrealizowane szybko i bez zastrzeżeń, Wszystko OK, polecam
2024-01-02
Realizacja zamówienia ok, z małą uwagą. Super, że jest stanowisko do obsługi "szybkich zakupów - wiem co chcę kupić, do odbioru zamówień internetowych". Jednak aby to miało szansę działać obsługa musiałaby egzekwować kategorię stanowiska. Stoję w kolejce do stanowiska "szybkie zakupy, odbiór zamówień", a pan przede mną zadaje milion pytań, a czy to mu będzie pasować do tego, a tamto z tym jak połączyć - a to ja poproszę zalutować kabelki itd." Generalnie to nawet by mnie to nie ruszyło, ale specjalnie dlatego, że byłem z małym dzieckiem to zrobiłem zamówienie internetowe i myślę wpadnę i szybko odbiorę zamówienie, bo przecież jest dedykowane stanowisko do takich rzeczy. No ale jednak się pomyliłem - musiałem swoje odstać w kolejce, gdyż Pan przede mną, który miał być zdecydowany okazał się niezdecydowany...
pixel